Ali Koç: Asla Siyasete Girmeyeceğim Bu Zamana Kadar Kim Ne Kadar Para Vermiş Açıklansın

10 ay önce 0
Ali Koç: Asla Siyasete Girmeyeceğim Bu Zamana Kadar Kim Ne Kadar Para Vermiş Açıklansın

Fenerbahçe başkan adayı Ali Y. Koç gittiği her ortamda çok büyük bir destekle karşılanıyor. Mersin, Tarsus’ta Fenerbahçeli üyeler ve taraftarlarla bir araya gelen Ali Y.Koç’u meşalelerle karşılayan taraftarlar çok yoğun ilgi gösterdi.

Önce üyelerle Mersin Divan Otel’de bir araya gelerek soruları yanıtlayan Koç, aynı gün Mersin’deki ikinci buluşmasını 500’e yakın taraftarlarla gerçekleştirdi.

Ali Koç özetle şunları ifade etti:
Camiamızdaki aidiyet duygusunun dünyada eşi benzeri yok ancak geldiğimiz noktada bunun çok uzağındayız. Sadece 3 Temmuz değil, her anlamda sımsıkı sarılan bir Fenerbahçe olmalı. Gözlerimizin dolmasına sebebiyet veren birçok olay yaşadık. Bunlar sizin sayenizde oldu. Beni umut olarak, inanç olarak görmeniz Fenerbahçeli bir insan için yaşanabilecek en büyük onur ve gururlardan biri. Güvenin kazanılması çok zor, ancak kaybedilmesi ise çok kolaydır. Bize güvendiniz ve bilin ki güveniniz her daim bizimle emniyette olacaktır, bundan hiçbir şüpheniz olmasın.

Hepinizin destekleri sayesinde bir hayal gerçeğe dönüşecek inşallah. Bayrak asanlar, t-shirt yaptıranlar, video hazırlayanlar, ‘Ali Koç Geliyor’ kampanyasını yapanlar… Bunlar inanılmaz şeyler. Bazen biz bile anlamakta güçlük çekiyoruz. Ne kadar teşekkür etsek azdır!

Ali Koç ayrıca Fenerbahçe’nin Euroleague performansını değerlendirdi ve şunları ifade etti: “4 yıldır üst üste Final Four’dayız, 3 senedir final oynuyoruz. Bize yaşattıkları bu duygu için Dünyanın En Güzel Takımı’na teşekkürler. Diliyorum ve inanıyorum ki Avrupa’nın en büyük kupasını 2. kez seneye mutlaka kazanacağız”

FBTV’de bir türlü söz hakkı verilmeyen Ali Koç eleştirilerini şöyle açıkladı:
Canımızdan çok sevdiğimiz Fenerbahçemiz için vizyon ve projelerimizi konuşmak ve yüz yüze bakabilmek için FBTV’ye çıkalım. Dikkat çekmek istediğim konulardan birincisi siyaset konusu. Ben siyasete asla girmeyeceğim. Hatta ve hatta siyaseti bırakın, belediye encümeni dahi olmayacağım. İkincisi ise para vermez, cimri olduğum iddiaları. Herhangi bir tarihten itibaren kim bugüne kadar ne vermiş, ne kadarı mahsuplaştırılmış açalım defterleri bakalım. Gerçekler gün yüzüne çıksın” dedi.

Çok zor şartlarda seçim çalışması yürüten buna rağmen çok ciddi taraftar desteğini arkasına alan Ali Koç, Adana buluşması için yola çıktı.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi