Yeni Yerli Araç Çağırma Uygulaması GelGit İzmir’de Uygulamaya Geçti

11 ay önce 0
Yeni Yerli Araç Çağırma Uygulaması GelGit İzmir'de Uygulamaya Geçti

Türk mühendislerce geliştirilen GelGit, Çeşme’de başladığı yolculuğuna, artık tüm İzmir’de devam ediyor. İzmir’in ardından İstanbul’da ilk etapta kurumsal hizmet vermeye başladı ve kısa süre içinde bireysel hizmeti başlayacak. App Store ve Google Play’de yayınlanan GelGit uygulaması üzerinden anlık araç çağırılabiliyor ya da sonraki bir tarihe rezervasyon yapılabiliyor.

Hemen gel veya sonra gel seçenekleri seçilerek çağır tuşuna basmak yeterli. En yakın aracı size yönlendiren uygulama, yolculuk sonrası hizmet bedelini kredi kartınızdan çekiyor ve e-faturanızı adresinize gönderiyor.

Şirket Türkiye’de kuruldu ve tüm işlemler kayıt altında. Her yolculuk sonrası müşterilere KDV dahil e-fatura gönderiliyor. Kullanılan araçların yasal zorunluluk olan tüm taşımacılık belgeleri, sigortaları, sürücülerin SRC2 (yurtiçi yolcu taşımacılığı belgesi), psikoteknik belgelerine kadar kontrol ediliyor.

Genellikle yaz aylarında çalışıp geri kalan aylarda daha az iş yapan ticari taşıma araçları, GelGit sistemi sayesinde 12 ay gelir imkanı sağlıyor. Taşımacılık firmalarının pazarlama, operasyon, muhasebe gibi süreçleri, GelGit teknolojisi ve otomasyonu sayesinde kolaylıkla haloluyor. Araç ve sürücü kontrolü için her yolculuk sonrası puan veriliyor. Alınacak ve bırakılacak nokta sistemden girildiğinde yol tarifine gerek kalmıyor. Uygulama içindeki sohbet seçeneğiyle anında destek veriliyor. Örneğin, araç içinde eşya bırakıldığında, araç tespit edilip geri çağırılıyor. Uygulamadan araç anlık olarak takip edilebiliyor ve aileler özellikle çocuklarının ulaşım çözümü olarak tercih ediyor. Şirketler ise tüm çalışanların yolculuk giderleri ve ayrıntılarını şirket portalı üzerinden takip edebiliyor, e-fatura ile de kolayca muhasebeleştirebiliyor.

Uygulama ile ilgili tüm detaylar www.gelgit.com.tr adresinde yer alıyor.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi