Fenerbahçeli Eski Yönetici Vedat Olcay Hayatını Kaybetti

12 ay önce 0
Fenerbahçeli Eski Yönetici Vedat Olcay Hayatını Kaybetti

Fenerbahçe’nin eski Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan yöneticiler ve eski yöneticiler, şu ifadeleri kullandı:

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük: “Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve birlikte çalıştığı Fenerbahçe camiası yönetim kurulu ve üyelerine başsağlığı diliyorum. Değerli bir arkadaşımız, değerli bir üyemizdi. Uzun yıllar görev yapan kıymetli bir arkadaşımızdı. Son senelerinde Yönetim Kurulu Danışmanı olarak hizmetlerini sürdürdü. Kendisinden istifade ettik. Kendisiyle Fenerbahçe Üniversitesi kuruluş aşamalarında omuz omuza çalıştık. Ne kadar iyi bir Fenerbahçeli olduğunu bilenlerden birisiyim. Çok üzüntülüyüz.”

Asbaşkan Şekip Mosturoğlu: “Çok büyük bir kayıp. Fenerbahçe’nin içini bilenler, kaybın büyüklüğünü anlar. Fenerbahçe kurumsal dinamiği içinde önemli bir çarktı. Cuma günü mesai bitiminde Pazartesi günü görüşürüz diye ayrılmıştık. Ne kadar önemli olduğu ileride anlaşılır. Mekanı cennet olsun, ruhu şad olsun. Mükemmel bir insandı. Boşluğu doldurulmaz.”

Asbaşkan Ozan Balaban: “Çok büyük bir Fenerbahçeliydi. Bize kulüpte ağabeylik yaptı, Fenerbahçe tarihini anlattı. Onunla çok vakit geçirenlerden biriydim. Çok üzgünüz. Sağlıklıydı. Ailesine camiamıza Sayın Başkanımıza, sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Çok büyük hizmetleri oldu. Bizlere de güzel şeyler anlattı. Başımız sağ olsun.”

Asbaşkan Nihat Özbağı: “Çok üzgünüm. Kardeşimi kaybetmiş gibiyim. Çok seviyordum. Kendini Fenerbahçe’ye adamış mükemmel bir insandı. Çok çalışkandı. Birlikte çok güzel günlerimiz geçti. Tüm Fenerbahçelilere baş sağlığı diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.”

Asbaşkan Ender Alkaya: “Kadim dostumdu. Senelerce beraberdik. İyi-kötü günlerimiz olmuştu. Ailemden birini kaybettim. Tüm camiaya baş sağlığı diliyorum. Ailesine de başsağlığı diliyorum. Çok titiz çalışmaları vardı. Hiçbir hata yapmamaya gayret ederdi. Fenerbahçe için çok büyük bir kayıp. Ruhu şad olsun. Mekanı cennet olsun.”

Başkanvekili Mithat Yenigün: “Camiamızın başı sağ olsun. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Ölüm maalesef zordur. Önce Genel Sekreter olarak son dönemlerde de danışman sıfatıyla Hedef 1 Milyon Üye projesi yöneticisi oldu. Çok üzgünüz.”

Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan:”Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Vedat ağabey ile uzun senelere dayanan kardeşliğimiz var. Sevdiğimiz bir büyüğümüz, ağabeyimizdi. Engin deneyimleri olan bir ağabeyimizdi. Çok acı bir haber. Çok iyi ve değerli bir Fenerbahçeli’ydi. Gözlerimiz hep onu arayacak. Allah rahmet eylesin, başımız sağ olsun.”

Asbaşkan Murat Özaydınlı: “Camiamızın başı sağ olsun. Başta ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Kulübe olan katkısını kimse yadsıyamaz. Gerçekten kendini Fenerbahçe’ye adamış. Çok büyük katkıları var. Çoğu insan bilmeyebilir ama yakın mesai arkadaşları iyi bilir. Başımız sağ olsun.”

Eski Yöneticilerden Turhan Şahin: “Camiamızın başı sağ olsun. Çok değerli bir Fenerbahçeli’ydi. Fenerbahçe’ye hizmetin sınırının olmadığını gençlere her zaman söylerdi. Önemli bir yeri olan bir yöneticimizdi. Biz yaklaşık 8 sene aynı yönetim kurulunda çalıştık. Çok üzücü bir olay, zamansız bir ölüm. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.”

Aziz Yıldırım:”Kulübümüze uzun yıllar önemli hizmetleri bulunan, desteğini her alanda hissettiğimiz, Fenerbahçemizin gelişiminde önemli pay sahiplerinden biri olan, yönetim kurulu danışmanımız, mesai arkadaşım, eski genel sekreterimiz, değerli kardeşim Vedat Olcay’ı kaybetmemizin derin üzüntüsünü yaşıyorum.

Hayatının önemli bir bölümünü Fenerbahçe mesaisiyle geçirmiş, yaptığı hizmetler hiçbir zaman unutulmayacak olan kardeşim Vedat Olcay’a Allah’tan rahmet; kederli ailesi ve tüm camiamıza baş sağlığı diliyorum.”

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi