Galatasaray E-Spor Faaliyetleriyle İlgili 1905 GSYİAD İle Yapılan Ortaklık Anlaşmasının Tanıtımı Yapıldı

11 ay önce 0
Galatasaray E-Spor Faaliyetleriyle İlgili 1905 GSYİAD İle Yapılan Ortaklık Anlaşmasının Tanıtımı Yapıldı

Galatasaray E-Spor(Elektronik Oyun Sporları) takımının faaliyetleriyle ilgili 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) ile yapılan ortaklık anlaşmasının basın tanıtımı Türk Telekom Stadyumu’nda yapıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, “Bildiğiniz gibi 2016 senesi itibarıyla dijital ortamda çok büyük yer tutan, milyonları peşinden sürükleyen E-Spor ile Galatasaray tanıştı.

Stadyumlarda on binlerin ekran başında da milyonların takip ettiği çağımızın çok önemli bir strateji alanı. Galatasaray’daki E Spor faaliyetlerini daha üst seviyelere çekmek için 1905 GSYİAD ile beraber bir ortak çalışma içine girdik. Her zaman Galatasaray’ın projelerinin yanında olan, Galatasaray’a üst seviyede destek veren başta başkan Metin Öztürk olmak üzere 1905 GSYİAD üyelerine teşekkürlerimi iletiyorum ve Galatasaray için E Spor’da büyük başarıların önümüzdeki günlerde geleceğine emin olarak bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum. Dünyada bu iş kulüplerin önderliğinde ama kulüplere destek olan sponsorların ve onlara yardımcı kurulların yürüttüğü bir dal. Galatasaray’ın daha üst seviyede fayda üretmesi, başarı kazanması açısından böyle bir gereklilik vardı” dedi.

1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk bu yeni birliktelik ile ilgili olarak “Çok şanslıyız ki böyle vizyonu geniş olan bir başkanımız var. Biz Galatasaray’ın her zaman hizmetindeyiz. Dünya değişiyor. Yeni nesil değişiyor. Türkiye’de 33 milyon kişi, aktif olarak 4 milyon kişi E Spor alanında… Artık bilgisayarlar buna göre ilerliyor. Hız sebebiyle evdeki bilgisayarların kapasiteleri yetmiyor. Çok ciddi paralar harcanıyor. E Spor; basketbolun, voleybolun önüne geçmiş durumda. Final maçlarının biletleri 3 ay önceden satışa çıkıyor, 45 dakikada tükeniyor. Başkanımızın vizyonuyla inşallah Galatasaray markasını E Spor’da da en ileriye taşıyacağız. Biz burada toplamda 33 milyon, aktif 4 milyon kişinin Galatasaray’a kazandırılması, sponsorlukların önce E Spor’a sonra da Galatasaray kazandırılması için katkıda bulunacağız. Bunda da başarılı olacağımızdan eminiz. İnşallah yeni projelerde de kulübümüze, Galatasarayımıza, armamıza katkıda bulunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Galatasaray E-Spor Dünyasına Katıldı

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi