Ortadoğuda Yeni Bir Savaş Çıkarsa İsrail Yok Olacak

11 ay önce 0
Ortadoğuda Yeni Bir Savaş Çıkarsa İsrail Yok Olacak

İran Devrim Muhafızları Komutanı Muhammed Ali Caferi, Tahran’daki bir konferansta yaptığı açıklamada bölgede yeni bir savaş çıkarsa, bu savaş İsrail’in yok edilmesi ile sonuçlanacağını açıkladı.

Caferi “Siyonist İsrail’in en ufak hatasında rejimi son bulacak. Bugün yeni bir savaşın İsrail’in yok edilmesi ile sonuçlanacağını söylemek kanıtlanmış bir iddia. Artık büyük direniş cephesi oluşturuldu. Bu iddia da kanıtlandı. Direniş cephesinin kaderi birbirine bağlı ve hepsi birleşmiş halde. Eğer İsrail onun bir parçasına saldırırsa diğer parçası yardıma gelir.

Amerika’nın bölgenin siyasi ve güvenlik gelişmelerinden dışlanması, tekfirci teröristleri yok oluşunun hızlanması, siyonist İsrail ve bölgenin irticai Arap rejimlerinin acizliği, İslam dünyasında Amerikan ekseninde zalim istikbar düzenin yok olmasının işaretleridir.

İran’ın yaklaşımı ABD ve güdümündeki ülkelerin çıkarlarına ters düşmekte. İslam İnkılabı’nın sloganı istikbar ve sömürgeciliğe karşı çıkmaktır. Suudi Arabistan, ABD’nin güdümümde olduğu bir ülkedir. Hatta Siyonist Rejim ile işbirliği yapıyor. İşte bu yüzden de kendisini İran karşıtı cephede görmektedir.

Suudilere bu yanlış yoldan vazgeçerek bölgedeki ülkelere zarar vermemelerini tavsiye ederiz” dedi.

89 yaşındaki eski Amerikalı politikacı, “Eğer savaş tamtamlarını duymuyorsanız sağırsınız demektir” sözleriyle 3. Dünya Savaşının yakın olduğunu söyledi.

Amerikanın şu an Çin ve Rusya’yı kandırdığını belirten Henry Kissinger, “Çin’in askeri gücünü artırmasına ve Sovyetler Birliği dağıldıktan sonra Rusya’ya sahte kabadayılık hissini verdik. Bu onlar için daha hızlı ölüm olacak. Yaklaşan savaş o kadar ağır olacak ki, sadece bir süper güç kazanacak ve bu bizim milletimiz olacak. AB’de neyin geleceğini bildiği için hızlı bir şekilde tek devlet olmak için acele ediyor. Onların bu acelesi bana bu çok büyük hesaplaşmayı bildiklerini gösteriyor.

Orduya Stratejik önemlerinden dolayı 7 Orta Doğu ülkesinin kontrolü bizde olmalı dedik. Çünkü o ülkelerde petrol ve diğer ekonomik kaynaklar bulunuyor. Şimdi tek adım kaldı: İran’ı vurmak… Büyük Rus ayısı ve Çin orağı uykudan uyanacak ve ardından İsrail bütün silahlarıyla öldürebildiği kadar Arap öldürecek. Umarım her şey yolunda gider ve Orta Doğu’nun yarısı İsrail’in olur. Bizim gençlerimiz son yılda oyun konsollarında iyi eğitim gördü. Yakın gelecekte neler olabileceğinin aynası olan yeni Call of Duty 3 oyununu görmek enteresan olacak. Askerlerimiz kurallara uyacak ve Müslümanları küle dönüştürecek, sokaklarda çılgın Rus ve Çinlilerle savaşacak.

Sadece bir tane süper güç olmalı. Kazanan global bir hükümet olacak. Unutma ki, ABD en iyi silahlara sahip ve hiçbir toplumda olmayan ekip bizde bulunuyor ve zamanı geldiğinde bu silahları dünyaya tanıtacağız” dedi.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi