Galatasaray Dünya Engelliler Haftasında Bir Gece Düzenleyecek

1 sene önce 0
Galatasaray Dünya Engelliler Haftasında Bir Gece Düzenleyecek

Galatasaray Spor Kulübü Dünya Engelliler Haftasında düzenleyeceği gecenin gelirlerini Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına bırakacak.

5 Aralık 2017’de Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenecek Engelleri Aşıyoruz gecesinin tanıtımı Türk Telekom Stadyumu’nda yapıldı.

Dursun Özbek şunları ifade etti: Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız Galatasaray’ın bir gururu. Elde edilen başarılar ortada. Dünya şampiyonluklarından Avrupa şampiyonluklarına kadar… Buradan bu işe katkı veren hem yönetici hem sporcu kim varsa teşekkür ediyorum. Ampute Milli Takımımızın başarısı bir konuyu tetikledi. Galatasaray yıllardır bu konuyla ilgileniyor. Tabii ki spor ve sponsorluk birbirinden ayrılmaz iki parça. Sponsorluklar sporun gelişmesinde çok önemli. Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın için de Galatasaray ailesinin sponsorluğunda bir gece tertip edeceğiz. Eşime teşekkür ediyorum. Kendisi ve yönetim kurulu üyelerimizin eşleri bu konuyu en iyi şekilde organize ederiz dediler. Güzel bir gece için hazırlıklarını yapıyorlar. Bütün Galatasaraylıları da bu geceye ilgi göstermeye davet ediyorum, dedi.

Düzenlenecek gece ile ilgili bilgi veren Mesude Özbek yaptığı açıklamada:
Ülkemizde yaklaşık 8 milyon engelli vatandaşımız bulunuyor. Eğitim, çalışma hayatı, sağlık, spor onların en çok zorlandıkları alanlar. Galatasaray Spor Kulübü olarak bu farkındalığı oluşturma amacıyla Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile önemli bir adım atmak istiyoruz. Dünya Engelliler Haftası sebebiyle 5 Aralık’ta hem Galatasaray ailesini bir araya getirmek hem de Engelsiz Aslanlarımıza destek olmak amacıyla Çırağan Palace Kempinski’de bir gece düzenleyeceğiz. Bu görkemli gecede yöneticilerinden sporcularına, sanatçılarından, çalışanlarına kadar tüm Galatasaray Ailesi bir arada olacağız. Engelleri Aşıyoruz ismini verdiğimiz bu gecenin tüm geliri, bizlere Avrupa’da ve dünyada sayısız kupa kazandıran Engelsiz Aslanlarımıza, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na bırakılacak.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi