Birlik ve Beraberliğimizin Devamını Diliyorum Sıkıntılı Günleri Geride Bırakıyoruz

12 ay önce 0
Birlik ve Beraberliğimizin Devamını Diliyorum Sıkıntılı Günleri Geride Bırakıyoruz

Gayrettepe Dedeman Hotel’de Galatasaray Kulübü Divan Kurulu’nun Ekim ayı toplantısı yapıldı. Toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile Başkan Yardımcıları Nasuhi Sezgin ile Eşref Alaçayır, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Can Topsakal, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Atay ve Burçin Aslan katıldı.

Açıklamalarda bulunan Özbek maddi konularla ilgili sıklıkla sorulan soruları yanıtladı ve birlik ve beraberliğin sürmesini diledi.

Galatsaray başkanı Özbek özetle şunları ifade etti:
Riva’dan gelen para için taahhütte bulunduk. Bu parayı ne yapacağımız konusunu defalarca açıkladık. Bizim tek hedefimiz Galatasaray Kulübü’nün borçlarının tasfiyesi ve bu amaçla parayı kullanacağız. Paranın geldiği gün nereye gittiğini, adresini biliyorsunuz…

Biz Galatasaray olarak kendimize yakışan şekilde birlik ve beraberliğimizi göstermek zorundayız. Ben ne yaparsam yapayım, yönetim ne yaparsa yapsın birlik ve beraberliği zedeleyecek konulardan kaçınmamız lazım.

Eleştirilere son derece açığım. Bugüne kadar yapılan eleştirilerin birçoğundan da çok faydalandım. Bugün geldiğimiz nokta birlik ve beraberliğimizin sonucudur. Taraftarlarımızın, genel kurul üyelerimizin ve sizlerin yönetime verdiği desteğin ürünüdür. Gazeteler ve yorumlarda saldıranlar var. O mihraklar saldırıyorsa biz doğru yoldayız. Sizden bir şey rica ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun sıkıntılı günleri geride bırakıyoruz. Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene diyorum…

Dilimin döndüğü kadar şunu anlatmaya çalışıyorum. Galatasaray Sportif AŞ’nin hassas noktaları vardır. Bu hassas noktaları ifade ediyorum. Değerli Galatasaraylılar bu konuyu gelin ofisime anlatayım, bilgilenmek istiyorsanız orada anlatayım diyorum. Türkiye’ye deklare edilerek söylenmemesi gerekir. Cevaplamanın mahsurlu olmasından dolayı yuvarlak bir ifadeyle geçtim. Birbirimizi yaralayabiliriz ama Galatasaray’ı yaralamayalım. Özellikle rica ediyorum, Galatasaray’ı koruyalım. Dursun Özbek veya yönetimi değil. Bütün çabalarım bunun için.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi