Volvo Car Beşiktaş’ın Yeni Sponsoru Oldu

11 ay önce 0

Beşiktaş ile Volvo Car Türkiye işbirliği anlaşması imzaladı. Yapılan işbirliği kapsamında 2018-2019 sezonu sonuna kadar Volvo Car Türkiye, Beşiktaş futbol takımı oyuncuları ile üst düzey yöneticilere araç desteği sağlayacak ve 1903 tribünün adı Volvo 1903 tribünü olacak.

Başkan Fikret Orman şunları söyledi:
Globalleşme stratejimizle beraber uluslararası markalarla işbirliği yapmaya devam ediyoruz. Volvo Car Türkiye ile önemli bir anlaşma imzalıyoruz. Camiam adına çok mutluyum. 2018-2019 sezonu sonuna kadar Volvo Car Türkiye ile partner oluyoruz. Volvo Car Türkiye ile işbirliğine gitmekten dolayı çok sevinçliyim. Volvo’nun güvenlik, kalite ve çevreye duyarlılık özellikleri ile Kulübümüzün ve Vodafone Park’ın temel özellikleri birbirine çok benzer. Aynı hedeflere yürüyen iki markanın bir araya gelmiş olmasından dolayı mutluyum. Sponsorlarımızın mutluluğuna çok önem veriyoruz. İnanıyorum ki bu işbirliği her iki markanın da değerine yakışır bir yol arkadaşlığı olacaktır. Volvo Car Türkiye, Futbol Takımımızın oyuncuları ve üst düzey yöneticilerimiz için araç desteği sağlayacak. 1903 tribünün adı Volvo 1903 tribünü olacak. Beşiktaş’ın Volvo Car Türkiye ile çok önemli işler yapacağına inanıyorum.

Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Sabri Sözen şu ifadeleri kullandı:
İnsan odaklı tasarım anlayışıyla hareket eden Volvo olarak Beşiktaş ile iş ortaklığımızı duyurmaktan dolayı çok mutluyum. Beşiktaş ile yaptığımız işbirliği, çok değerli ve anlamlı bir beraberlik olacak. Beşiktaş ve Volvo’nun marka algıları birbirine çok benzer. İki markanın da insana yaptığı yatırım ve insani değerleri yukarıda tutması ile Beşiktaş’ın sağlam bir marka olması, iki markayı birleştirici en önemli unsur. Beşiktaş ailesine çok teşekkür ediyorum.

Volvo’nun Sahibi Yeni Volvo Hissesi Aldı
Çin Malı Volvo Marka Otomobiller Amerika’ya Satılacak

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi