Ünlü Oyuncu Hakan Yılmaz ve Eşi Otelde Darp Edildi

11 ay önce 0
Ünlü Oyuncu Hakan Yılmaz ve Eşi Otelde Darp Edildi

Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz önceki akşam Etiler Le Meridien Otel’in lobisinde yanına gelerek Beni tanıdın mı? diye soran kişiye tanımadım dediği için Hakan Yılmaz’ı üç kişi darp etti.

Hakan Yılmaz şu açıklamaları yaptı: “Önceki akşam eşimle birlikte gittiğimiz yanıma gelen ve Beni tanıdın mı? diye soran kişiye Tanıyamadım yanıtını verdim. Bu yanıtın üzerine Beni nasıl tanımazsın diyen ve eşimin yanında bana küfür ve hakaret eden şahıs, ardından yanındaki iki arkadaşı ile birlikte eşimi ve beni darp etmiştir. Eşimin de yaralandığı olay sonrasında darp raporu ile birlikte karakola giderek kendilerinden şikayetçi olduk. Bu sırada bana, eşime ve yanımıza gelen ortağıma hakaretler ve tehditler devam etti.

Avukatım tarafından yasal işlemler başlatılmıştır. Şehrin göbeğinde sırf tanımıyorum dedim diye, üstelik de eşimin yanında böyle bir saldırıyı kabul etmiyorum, etmeyeceğim! Kimse kanun üstü değildir! Suçluların gerekli cezayı alacağına dair hukuka inancım tam! Kamuoyuna saygıyla duyururum.

Hakan Yılmaz Kimdir?
Hakan Yılmaz 6 Aralık 1969 yılında Rize’de doğan oyuncu ve komedyendir.

İlk sahne tecrübesini ilkokul’da yaşadı. Çizgi tiyatrosunda 2 yıl oynadı ve televizyonda Çizgi Show adlı programda yer aldı. 1995 yılında Televizyon Çocuğu adlı show programında oyunculuk yaptı, reklam filmlerinde oynadı. 1997 yılında Yangın Ayşe adlı dizide oynadı 1998 yılında 120 bölüm Büyük Küçük Demeden adlı çocuk yarışma programını sundu. 1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide 500 bölüm oynadı. 2004 yılında Uy Başuma Gelenler adlı dizide oynadı. 2004-2005 sezonunda Sevgili Karım adlı tiyatro oyunu ile İstanbul ve Anadolu’da 75 oyun oynadı. Avrupa Yakası adlı dizide ve Yahşi Cazibe adlı dizide karakterler canlandırdı.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi