Aykut Kocaman Sezon Sonuna Kadar Başarısız Bile Olsa Görevinde Kalacak

12 ay önce 0
Aykut Kocaman Sezon Sonuna Kadar Başarısız Bile Olsa Görevinde Kalacak

Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada Aykut Kocaman’ın maç sonu yaptığı ve istifa olarak yorumlanan açıklamalarıyla ilgili bir açıklama yayınlayarak Aykut Kocaman’ın istifa etmediği görevinin başında olduğunu belirtti. (Aykut Kocaman’ın istifa etmeyeceğini maçtan önce sadece Rozet Haber duyurmuştu buna karşın bütün medya kuruluşları Aykut Kocaman’ın istifa ettiğini ve yerine onlarca isim geleceğini yazmıştı.)

Kulüpten yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:
04 Kasım 2017 günü, deplasmanda oynadığımız Osmanlıspor karşılaşmasının ardından, maç sonucunun vermiş olduğu üzüntü ve duygu yoğunluğu nedeniyle, Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman, ulusal basın önünde birtakım ifadeler kullanmış; bu ifadelerden yola çıkarak birçok iddia ortaya atılmıştır.

Gelinen noktada, Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı’nın Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman’dır ve hocamız bugünkü idmanda takımımızın başındadır.

Kaybedilen puanlar, puan tablosundaki durum tabi ki hiçbir Fenerbahçeliyi mutlu edecek cinsten değildir; ancak unutulmamalıdır ki, henüz kaybedilmiş bir şey yoktur.

Geçmişte örneklerine şahit olduğumuz gibi, futbol takımımızın geriye düştüğü zamanlar olmuş, ancak büyük taraftarının koşulsuz desteğiyle ayağa kalkmasını bilmiş ve şampiyonluk kupasını gururla kaldırmıştır. Bugün de hedefimiz şüphesiz ŞAMPİYONLUKTUR. Kamuoyundan ve medyadan beklentimiz, dedikodu haberciliği ve manipülasyonu bir tarz edinmiş gazetecilikten ziyade, kulübümüzden yapılan açıklamalar baz alınarak gündem oluşturulmasıdır. Mevcut durumda, futbol takımımız, Sivasspor karşılaşması için çalışmalarına Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman önderliğinde başlayacaktır.

4 Kasım 2017: Fenerbahçe’nin Ligde Olası Puan Kaybında Aykut Kocaman Görevinden İstifa Etmeyecek

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi