Cocu’lu Fenerbahçe İlk Hazırlık Maçında İstanbulspor’la Berabere Kaldı

4 ay önce 0
Cocu'lu Fenerbahçe İlk Hazırlık Maçında İstanbulspor'la Berabere Kaldı

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında yeni teknik direktörüyle çıktığı ilk hazırlık maçında Spor Toto 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor’la 1-1 berabere kaldı.

Fenerbahçe’nin golü 43. dakikada Aatif Chahechouhe’dan gelirken, İstanbulspor 75. dakikada İbrahim Yılmaz ile eşitliği sağladı.

Fenerbahçe’de yeni teknik direktör Phillip Cocu, İstanbulspor’da ise Fatih Tekke takımları başında ilk maçlarına çıktı.

Fenerbahçe maça; Carlos Kameni, İsmail Köybaşı, Martin Skrtel, Mauricio Isla, Ozan Tufan, Giuliano Victor de Paula, Elif Elmas, Aatif Chahechouhe, Mathieu Valbuena, Josef de Souza, Roberto Soldado 11’iyle başladı.

Maç sonu Phillip Cocu şu açıklamaları yaptı: Skordan kesinlikle mutlu olamayız çünkü hep kazanmak isteyen bir takımız. Taraftarlarımız için kazanmak istedik çünkü sezonun ilk maçıydı ama bugünkü oyun tarzımızı, sahada yansıtmış olduğumuz futbolu çok beğendim. Kısa bir zamanı geride bıraktık. 1 haftadan fazla süredir birlikte çalışıyoruz. Oyuncularımız saha içerisinde onlardan istediklerimizi uygulama konusunda başarılı bir akşamı geride bıraktılar. Çok fazla pozisyon ürettik. Biraz şanssızdık, 1 pozisyonu gole çevirmeyi başarabildik. Rakibimiz 2 pozisyon üretti ve birini gole çevirdi. Bu, onların başarısıdır. Önde basmayı başardık ve rakibin üzerinde bu baskıyı istediğimiz gibi kurduk. Yaratıcı bir futbol sergiledik. Topla da hızlı bir şekilde oyunumuzu sergiledik. Bu davranışları son derece başarılı buldum. Takımın enerjisini ve isteğini beğendim. Performanstan dolayı mutluyum, skordan dolayı değilim.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi