45. Pantene Altın Kelebek 2018 Ödülleri Ne Zaman Hangi Kanalda

4 gün önce 0

45. Pantene Altın Kelebek 2018 Ödülleri Ne Zaman Hangi Kanalda

45.Pantene Altın Kelebek 2018 ödülleri Pantene ve Hürriyet Gazetesi’nin iş birliğiyle 9 Aralık 2018 pazar günü saat 19.45’te sahiplerini bulacak. Ödül töreni Kanal D ve TeVe2’den naklen yayınlanacak.

EN İYİ KADIN OYUNCU
Aslı Enver (İstanbullu Gelin)
Aslıhan Gürbüz (Ufak Tefek Cinayetler)
Aybüke Pusat (Söz)
Bergüzar Korel (Vatanım Sensin)
Birce Akalay (Siyah Beyaz Aşk)
Demet Evgar (Avlu)
Dilan Çiçek Deniz (Çukur)
İrem Helvacıoğlu (Sen Anlat Karadeniz)
Özge Özpirinçci (Kadın)
Serenay Sarıkaya (Fi)

EN İYİ ERKEK OYUNCU
Aras Bulut İynemli (Çukur)
Burak Deniz (Bizim Hikaye)
Engin Altan Düzyatan (Diriliş Ertuğrul)
Erkan Kolçak Köstendil (Çukur)
Halit Ergenç (Vatanım Sensin)
Haluk Bilginer (Sahsiyet)
İbrahim Çelikkol (Siyah Beyaz Aşk)
Mert Fırat (Ufak Tefek Cinayetler)
Ulaş Tuna Astepe (Sen Anlat Karadeniz)
Tolga Sarıtaş (Söz)

EN İYİ DİZİ
Arka Sokaklar – Kanal D
Avlu – Star
Bizim Hikaye – fox
Çukur – Show TV
Diriliş Ertuğrul – TRT 1
Kadın – fox
Sen Anlat Karadeniz – atv
Söz – Star
Siyah Beyaz Aşk – Kanal D
Ufak Tefek Cinayetler – Star

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU
Ali Semi Sefil (Kadın)
Alp Akar (Bizim Hikaye)
Alp Eren Khamis (Çocuklar Duymasın)
Beren Gökyıldız (Bizim Hikaye)
Demir Birinci (Sen Anlat Karadeniz)
Dogancan Sarıkaya (Çukur)
Ebrar Alya Demirbilek (Meleklerin Askı)
Kübra Süzgün (Kadın)
Yaman Tümen (Diriliş Ertuğrul)
Zeynep Selimoğlu (Bizim Hikaye)

EN İYİ DJ
Abdullah İnal
Arem & Arman
Burak Yeter
Deeprise
Emrah Karaduman
Erdem Kınay
Mahmut Orhan
Ozan Çolakoğlu
Ozan Doğulu
Suat Ateşdağlı

EN İYİ MÜZİK GRUBU
Adamlar
Athena
Duman
Gripin
Manga
Koliva
Kolpa
Seksendört
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Zakkum

EN İYİ POP MÜZİK ERKEK
Buray
Can Bonomo
Edis
İdo Tatlıses
İlyas Yalçıntaş
Kenan Doğulu
Koray Avcı
Mabel Matiz
Murat Boz
Oguzhan Koç

EN İYİ POP MÜZİK KADIN
Aleyna Tilki
Ceylan Ertem
Demet Akalın
Hadise
Hande Yener
Kalben
Nil Karaibrahimgil
Sertab Erener
Sıla
Simge

YILIN ŞARKISI
Yanıyoruz (Burak King)
Kim Korkar (Candan Erçetin)
Dibine Dibine (Ece Seçkin)
Yalan (Edis)
Dipsiz Kuyum (Emrah Karaduman feat. Aleyna Tilki)
Geceler (Ezhel)
Heyecanı Yok (Gazapizm)
Bileklerime Kadar Acıyor (İdo Tatlıses)
Öyle Kolaysa (Mabel Matiz)
Eteği Belinde (Manuş Baba)

EN İYİ SPOR PROGRAMI
1 Numara (beinsport)
90’a (a spor)
beIN ASIST – (beinsport)
beIN Final – (beinsport)
Derin Futbol – (Beyaz TV)
Gündem Spor – (CNN TÜRK)
Pazar Akşamı Futbol – (CNN TÜRK)
Stadyum – (TRT)
Takım Oyunu (A Spor)
Yüzde Yüz Futbol (NTV)

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi