Fenerbahçe’nin Ligde Olası Puan Kaybında Aykut Kocaman Görevinden İstifa Etmeyecek

9 ay önce 0
Fenerbahçe’nin Ligde Olası Puan Kaybında Aykut Kocaman Görevinden İstifa Etmeyecek

Fenerbahçe kötü sonuçları almaya devam etse bile Aykut Kocaman’ın istifa etmeyeceği belirtiliyor.

Fenerbahçe haftalar önce şampiyonluğa havlu atarken yarıştan giderek uzaklaşıyor ve lig sıralamasına göre UEFA organizasyonlarına katılamama tehlikesi yaşıyor.

Ligin son sırasında yer alan Osmanlıspor FK’ye karşı yaşanabilecek bir puan kaybında Aykut Kocaman görevi bırakmayacağı için Fenerbahçe yönetimini zor günler bekliyor.

Taraftarların belli bir kesiminin en başından beri istemediği Aykut Kocaman ile yola devam etmenin yönetim için en büyük tehlikesi her hafta istifaya çağırılacak olması ve seyircilerin giderek tribünleri terk etmesi olacak.

Taraftarın belli bir kısmı bu sezonu kayıp olarak görüp geçiş dönemi ve genç futbolcuları değerlendirmek için geçen sezonun Altyapı şampiyonu hocası Şenol Çorlu’nun A takıma getirilmesini istiyor.

Fenerbahçe 16 puanla 8. sırada bulunurken lider Galatasaray ile arasındaki puan farkı 10’a yükselmiş durumda.

Fenerbahçe’nin futboldaki çok kötü gidişatı Aziz Yıldırım’ın 2018 mayıs ayındaki başkanlık seçimi için tüm planlarını alt üst etmiş durumda. Aziz Yıldırım bu sezon futbolda alınacak lig şampiyonluğuyla 4. yıldızı takarak başkanlığa adaylığını açıklaması bekleniyordu.

Aykut Kocaman Başarısız Olunca Fenerbahçe’de Alex De Souza Yeniden Gündeme Geldi

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç