Türk Telekom Stadyumu’nun Yanına Yapılacak 15 Bin kişilik Kapalı Spor Salonu Ruhsatı Alındı

11 ay önce 0
Türk Telekom Stadyumu'nun Yanına Yapılacak 15 Bin kişilik Kapalı Spor Salonu Ruhsatı Alındı

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek 1 Aralık Cuma günü Türk Telekom Stadyumu’nun yanına inşası planlanan 15 bin kişilik kapalı spor salonunun yapı ruhsatını aldı.

Başkan Özbek, “Bir spor salonu yapmayı vaad etmiştim. Dün itibarı ile ruhsatı aldık. Sevgili Sarıyer Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Sevgili Şükrü Genç bize bu manada büyük destek verdi.

İnşallah futbolun devre arasında da temel atma törenini yapacağız. Hepinizi temel atma törenine bekliyorum. Biraz duygusalım biraz da heyecanım var. Galatasaray’a hizmet etmek için geldim ve bu hizmetimde de söz verdiğim şeyleri adım adım yapmanın memnuniyeti var. Ben sizin başkanınızım. Beni siz seçtiniz. Bana bu onurlu görevi verdiniz. Galatasaray’ın 36. başkanı olarak teşekkür ediyorum, hizmetimin de en üst seviyede devam edeceğinden kuşkunuz olmasın” dedi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç “Yoğun bir uğraşının ardından Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nin yanına başka bir spor aktivesi için bir kompleks yapılmasına vesile olduğumuz ve altına da tabii ki bir Galatasaraylı olarak ruhsatın imzalanması açısından böyle bir şansın bana geçmesi gurur verici. Türk sporuna hayırlı uğurlu olsun. Ben kapalı spor salonunun Galatasaray’ın başarılarını Avrupa’da da özellikle Türkiye’yi temsil etmesi adına önemli bir yuva olacağının inancındayım. Spora çok büyük desteğimiz var her alanda. Diliyorum Sarıyer Spor Kulübü’nün de Galatasaray’ın başarılarına ulaşması konusunda bir gün Galatasaray ile de bir bağlantımız olacaktır. Galatasaray’a başarılar diliyorum. Galatasaray Başkanı’na ve tüm yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi